Apart MASK12T-BL 100 volt 240W 12 inch fullrange luidspreker zwart
| Merk | Apart |
| EAN | 5420035204955 |
| Artikelcode | MASK12T-BL |
Ophangmogelijkheden
Specificaties:
-Voorzien bescherming tegen overbelasting
-Krachtige luidspreker die goed geluid levert in alle frequentielagen
-Balbestendig (DIN18032-3) indien geïnstalleerd met een U-beugel
-Logo is roteerbaar
-Gemakkelijk te installeren via euroblock-connectoren
-Tweeweg luidspreker
-Woofer: 12 inch
-Materiaal woofer cone: paper
-Tweeter: 1,4 inch roteerbare hoorn
-Spreidingshoek: 90°H x 70°V
-Voorzien van 14x M10 schroefgaten
-Geschikt voor 100 Volt systemen
-Schakelbaar wattage in 100V en 70V: 240 - 120 watt
-SPL 1W/1m: 98dB
-Max. SPL 1m: 122dB
-Frequentierespons: 48hz-22kHz
-Basismateriaal: hout
-Basismateriaal grille: staal
-IP-classificatie: IP40
-Kleur: zwart
-Garantie: 5 jaar
-Afmetingen: 628 x 370 x 370mm (HxBxD)
-Gewicht: 21,40kg
Ophangmogelijkheden
Specificaties:
-Logo is roteerbaar
-Tweeweg luidspreker
-Woofer: 12 inch
-Materiaal woofer cone: paper
-Spreidingshoek: 90°H x 70°V
-SPL 1W/1m: 98dB
-Max. SPL 1m: 122dB
-Frequentierespons: 48hz-22kHz
-Basismateriaal: hout
-Basismateriaal grille: staal
-IP-classificatie: IP40
-Kleur: zwart
-Garantie: 5 jaar